728 x 90

“Paragraf” Instagram Dergisi Yayında!

“Paragraf” Instagram Dergisi Yayında!

“paragraf” yayında.

Merhaba, sosyal54.com mutfak ekibi olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yolculuğa çıktığımız ilk günden itibaren özel içerikler üretmek için yoğun çaba sarf ediyoruz. Yakın zamanda şehrimize dair hazırlayacağımız analiz ve raporlarla çalışmalarımıza farklı bir boyut kazandıracağız. Seyyahat54 markasıyla ilan ettiğimiz ve şehrin tanıtımını önceleyen projemiz devam ediyor. İçeriklerimizi artırarak seyyahat54’te buluşmaya devam edeceğiz.

Heyecanla giriştiğimiz birçok projemiz var ve sayımız tahminlerinizin epey altında. Gönüllü olarak giriştiğimiz her çalışmaya şehrimizin değerlerini ortaya çıkarmak ve şehrimize değer katmak niyetiyle bakıyoruz. Niteliğine inanmadığımız hiçbir işi “kalabalık olsun” diye yayınlamıyoruz.

Tüm çalışmalarımız devam ederken, uzun zamandır yeni formlar ve formatlar üzerine denemeler yapıyoruz. İstişarelerimiz neticesinde bir “instagram dergisi” çıkarmaya karar verdik. Instagramın bize tanımış olduğu 10 postluk imkânı bir dergiyle taçlandırmak istedik. Gerek şehre dair, gerek kültürel; sanatsal, düşünsel, edebî, tarihî birçok içerikle zenginleştirmek istediğimiz “Paragraf” instagram dergisinin ilk sayısını okurlarıyla buluşturuyoruz.

Dergi: https://instagram.com/paragrafig?igshid=fgq8ocqby2ko linkinten ayda bir defa yayımlanacak.
Instagram: paragrafig

Bir kareye ne kadar güzellikler sığabilirse, onun için mücadele edeceğiz.

Sevgiyle kalın.

Son Yazılar