728 x 90Biz Kimiz?

Merhaba. sosyal54.com ailesi olarak Sakarya’nın sosyal ve kültürel paylaşım mecrası olabilmek için yola çıktık. Bu yolcuktaki niyetimiz, Sakarya’mızın güzelliklerini; zenginliklerini, kültürünü, sosyal yaşantısını, gündemini yakından takip etmek ve bunların her birini sizlerle buluşturmak.

Bağıl Taraflı

Özü-gür

Web Sitesi ve Sosyal Medya

Şimdi sizleri sosyal54.com web sitesini ve sosyal medya hesaplarını ilgiyle takip etmeye davet ediyoruz. Sizlerin ilgisiyle sosyal54.com ailesi büyüyecek ve her geçen gün sizlere daha nitelikli içerikler üretecek

Mutfak

Mutfak ekibimiz, sosyal54.com başta olmak üzere sosyal medya hesaplarımıza sizler için nitelikli içerikler hazırlayacak. Bu içerikler sizleri kimi zaman eğlendirecek, kimi zaman düşündürecek kimi zaman hüzünlendirecek, fakat yaşadığınız her duyguya saygın güzellikler bırakacak.

Büyük Bir Aile

Merhaba. sosyal54.com olarak, Sakarya’nın sosyal ve dijital içerik mecrası olmak için yeni bir adım attık. Şehir kimliğinin oluşumu ve gelişimi, içindeki değerler toplamıyla yakından ilişkili bir durum. Şehrimizde, bu değerler bütününü sistemli bir şekilde ifade edebilecek, farklı disiplinleri kendi içinde besleyebilecek bir mecranın eksikliğini hissettik. Şehrini seven, güzeli arayan ve güzel ifade biçimini önemseyen ekip arkadaşlarımızla gönüllü ve doğal bir mecra oluşturduk. Abartıdan uzak, gündelik siyasete mesafeli, daha çok kültürel ve sosyal bir yaklaşımla aranızdayız.

Bağıl, Taraflı, Özü-gür

sosyal54.com genç ve dinamik bir mutfak ekibine sahip, arzu eden herkesin katkı sunabileceği, müstesna bir paylaşım platformu olacak.