728 x 90

Seyyâhat54 Yola Çıkıyor!

Seyyâhat54 Yola Çıkıyor!

Seyyâhat54 ile çok güzel yolculuklarımız olacak.

Merhaba. Sosyal54 olarak yolculuğumuza devam ediyoruz. Her geçen gün içeriklerimizi tazeleyerek sizlerle buluşmaya çalışıyoruz. En başında şehrimizin güzelliklerini aktüel ve görünür kılmak üzere çalışmalar yapacağımızı ifade etmiştik. Kısıtlı imkânlara sahip olsak da gönüllülük esasıyla şehrimiz için daha iyi ne yapabiliriz sorusunu kendimize daima soruyor ve bu soru etrafında projeler üretiyoruz.

Şimdi yeni bir çalışmaya daha imza atıyoruz. Şehrimiz doğal güzellikleriyle herkesin ilgi odağı oluyor. Türkiye’nin farklı bölgelerinden yerli truristler şehrimizin tabî güzelliklerini keşfetmek için yollar katediyor. Biz de uzun zamandır bu güzellikleri Sakaryalılara tanıtabilmek için yeni bir format arayışına koyulduk. Çünkü önce insanın kendi şehrini tanıması ve tanıtaması ve bunu yaparken koruması gerektiğine inanıyoruz.

Samimi arayışımız netice verdi ve hem bir öğretmen, hem bir sanatkâr hem de bir seyyah olan Tayfun Serbes’le “Seyyâhat54” ismiyle yeni bir çalışmaya niyetlendik.

Bu proje kapsamında şehrin en doğal ve güzel bölgelerini gezme fırsatı bulan, bu bölgelerde yaz-kış kamplar kuran, aynı zamanda bu özel yerleri fotoğraflayan Tayfun Serbes’in içerik editörlüğünde yeni bir girişimde bulunmuş olduk. Seyyâhat54, şehrini tanımak isteyenler ve bu en özel bölgeleri gezmek isteyenler için birbirinden güzel içerikler üretecek. Bu projenin şehir içi ve şehir dışı turizme de önemli katkılar sunacağına inanıyoruz. Şimdiden hayırlı olmasını diliyor ve bizleri sosyal54.com başta olmak üzere instagram @seyyahat54 hesabından takip etmenizi önemle rica ediyoruz.

Bizimle yeni yolculuklara merhaba de!

Son Yazılar